Mali kibice nieźle zmalowali
Wpisany przez Administrator

Bardzo miłą niespodziankę sprawiły koszykarzom Anwilu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach. Na mecz ze Startem Gdynia przyniosły własnoręcznie namalowane portrety każdego z zawodników. Koszykarze odwdzięczyli się zwycięstwem i spotkaniem z dziećmi tuż po meczu.

Portrety autorstwa uczniów klasy III Szkoły Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach wywołały u koszykarzy uśmiechy nie mniejsze niż awans do drugiej rundy Pucharu Polski. Dzieci kompletnie zaskoczyły wszystkich swoją inwencją, za co zawodnicy podziękowali im po meczu. Spotkanie połączone z rozdawaniem autografów i wspólnymi zdjęciami na długo pozostanie w pamięci obu stron.

- Dziękujemy małym fanom za doping podczas meczu i przygotowanie tej galerii obrazków. Chciałbym być tak przystojny jak na tym rysunku – mówił z uśmiechem Marcus Ginyard. Radość do dziś nie opuszcza również dzieci. – Są wniebowzięte. Czwartkowe lekcje rozpoczęliśmy prezentacją zdjęć na tablicy multimedialnej i rozmowami o wyprawie na mecz. Uczniowie są pochłonięci tym co przeżyli – zdrada pani Danuta Raszkiewicz, opiekun grupy.

Uczniom klasy III SP im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach jeszcze raz dziękujemy!

Autor: Łukasz Pszczółkowski

Zdjęcia i tekst został skopiowany ze strony WTK Anwil.