Rekrutacja do przedszkola w roku szkolnym 2014/2015
Wpisany przez Administrator

Dyrektor Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. J. Pietrkiewicza w Fabiankach informuje, że od 3 marca rozpoczynają się zapisy dzieci do przedszkola.
Karty zgłoszeniowe dziecka do przedszkola można pobierać w sekretariacie przedszkola w godzinach pracy szkoły.
Zapisy do Oddziału Przedszkolnego będą odbywać się w terminie od 3 marca do 31 marca 2014r.
Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci 5,6- letnie z terenu Gminy Fabianki.
Informacje dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie internetowej przedszkola oraz bezpośrednio w placówce u dyrektora przedszkola.

Informacje dodatkowe
Do przedszkola dzieci zapisywane są jeden raz w roku szkolnym. W kolejnych latach rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola również zobowiązani są do odebrania oraz wypełnienia nowej karty w celu kontynuowania edukacji w naszej placówce. W wyniku nowelizacji ustawy o systemie oświaty w roku szkolnym 2014/2015 obowiązkowym przygotowaniem przedszkolnym objęte są dzieci pięcioletnie oraz dzieci sześcioletnie, które nie zostały objęte obowiązkiem szkolnym.

UWAGA RODZICE DZIECI 6 – LETNICH (ROK URODZENIA 2008)
W roku szkolnym 2014-2015 do szkoły pójdą już dzieci sześcioletnie, które urodziły się między styczniem, a czerwcem 2008r. Dla dzieci 6- letnich urodzonych w drugim półroczu oznacza to przesunięcie obowiązku szkolnego o rok. Rok później, czyli w roku szkolnym 2015/2016 do klasy pierwszej pójdą już wszystkie sześciolatki.

UWAGA RODZICE DZIECI 5- LETNICH (ROK URODZENIA 2009)

Dziecko w wieku 5 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym. Obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 5 lat. W roku szkolnym 2014/2015 obowiązkiem odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego objęte są wszystkie dzieci urodzone w 2009r.

REGULAMIN NABORU DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SZKOLE  PODSTAWOWEJ IM. J. PIETRKIEWICZA W FABIANKACH ZOSTAŁ ZAPISANY W FORMACIE  PDF, KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ DOKUMENT

ZASADY REKRUTACJI UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ ZOSTAŁY ZAPISANE W FORMACIE PDF, KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ TEN DOKUMENT