Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach
Mistrzostwa Gminy w Trójboju Lekkoatletycznym – 18.05.2017 r. Fabianki
Wpisany przez Administrator

W dniu 18 maja 2017 r. w Fabiankach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 49 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych w gminie Fabianki.  Dziewczęta z SP Fabianki uplasowały się na wysokim II miejscu, natomiast chłopcy zajęli IV miejsce.

Program Wychowawczo - Profilaktyczny
Wpisany przez Administrator

Program wychowawczo - profilaktyczny na lata 2017 - 2022 został zapisany w formacie PDF, kliknij, aby otworzyć ten dokument.

Obiady – marzec 2022

23 dni x 9,50 zł = 218,50 zł

Zapisy i wpłaty w sekretariacie.

Proszę o przygotowanie odliczonej kwoty.

Warsztaty teatralne
Wpisany przez Administrator

Dnia 6 kwietnia 2018 roku dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w warsztatach „Dykcja i emisja głosu” zorganizowanych przez Teatr Impresaryjny we Włocławku. Wszyscy chętnie brali udział we wszystkich zaproponowanych przez prowadzącą  zabawach i ćwiczeniach emisyjnych.  Wróciliśmy w wesołych nastrojach do szkoły i jeszcze w tym roku planujemy skorzystać z oferty warsztatowej proponowanej przez Teatr we Włocławku.

Wpisany przez Administrator

Działa już nowa strona szkoły:

Wszystkie aktualności będą zamieszczane na nowej stronie szkoły!

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»