Kochani !

Oj, działo się, działłłłłłłło ! Ostatnie dni maja to wielkie odliczanie do wspaniałej imprezy szkolnej - obchodów Dnia Dziecka, aż wreszcie nadszedł ten wielki dzień- PIĄTEK 29 MAJA! Dzięki ogromnej pomocy i wsparciu Rodziców wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Pogoda dopisała a atrakcji nie brakowało! Udało się zrealizować wszystko, co zaplanowaliśmy.

Świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęliśmy od zawodów sportowych, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami.

Pośród zabaw i konkursów dostosowanych do wieku dzieciaków każdy znalazł coś dla siebie. Było i malowanie twarzy dla najmłodszych, dmuchaniec, przeciąganie liny, balony, zabawy z chustą animacyjną, zawody, wóz strażacki, przejażdżka na kucyku, zumba, oraz wiele innych. Niespodzianek nie brakowało. W ramach festynu szkołę odwiedzili harley'owcy. Radosnym dziecięcym piskom, okrzykom radości, gonitwom nie było końca! Dzięki pomocy Rodziców wszystko to uatrakcyjnione było przepysznymi smakołykami w postaci ciast i racuchów,  które upiekły nasze kochane Mamusie, smakowitych kiełbasek z grilla, napojów, lodów, czy też waty cukrowej. Zabawę umilała muzyka na żywo.

Szkoda, że obchody tak wspaniałego dnia, jakim jest Dzień Dziecka świętujemy tylko raz w roku.

Ogromne podziękowania składamy wszystkim Rodzicom, którzy szczególnie angażują się w życie naszej szkoły i przyczyniają się do tego, że możemy  wspólnie dawać dzieciom radość, pozostawiając  miłe wspomnienia. Dziękujemy Państwu za przygotowanie tak wspaniałego przedsięwzięcia, które pozostanie na długo w naszej pamięci.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, uda nam się to powtórzyć. Liczymy na Państwa pomoc. Jeszcze raz gorąco dziękujemy!!!

Zobacz galerię zdjęć oraz