Dzień Chłopaka 2015

Wszystkim chłopcom 100 lat!!!

„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, innych przyjemności już nawet nie zliczę!”

Dzień Chłopaka, to nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września. W tym dniu dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię. Co ciekawe, Dzień Chłopaka nie funkcjonuje oficjalnie w kalendarzu. Stanowi on raczej pewnego rodzaju zwyczaj o nie do końca określonym pochodzeniu. Z pewnością ma to być odpowiednik Dnia Kobiet, choć w nieco lżejszej, młodzieńczej wersji.

30 września okazał się być wyjątkowy dla chłopców naszej szkoły.  Dziewczęta klas III-V pod opieką opiekuna Samorządu Uczniowskiego – p. Marleny Bejger-Olszewskiej przygotowały znakomity występ artystyczny dedykowany wszystkim naszym „małym panom”. Na koniec wszyscy chłopcy zostali poczęstowani słodkim upominkiem. Po południu odbyła się z tej okazji dyskoteka szkolna.

Jeszcze raz życzymy naszym chłopcom Wszystkiego Najlepszego!!!