„Ślubowanie Pierwszoklasistów”

Dnia 14.10.2015r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klasy pierwszej połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała podniosły, a zarazem radosny charakter.

Naszą akademię zaszczycili swoją osobą zaproszeni goście: Dyrektor Szkoły pani Marzena Baranowicz, Wójt Gminy Fabianki pan Zbigniew Słomski, Inspektor Oświaty pan Marek Migdał,  przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice.

Pierwszaki wystąpiły przed zgromadzonymi gośćmi z pierwszym przedstawieniem przygotowanym pod kierunkiem pani wychowawczyni- Magdaleny Stawisińskiej. Wszystkie dzieci z wielkim przejęciem przyrzekały, że będą dbać o honor szkoły, szanować rodziców, nauczycieli, koleżanki i kolegów. Po ślubowaniu Pani Dyrektor pasowała każdego pierwszoklasistę na pełnoprawnego ucznia. Każdy z nich otrzymał drobny upominek oraz pamiątkowy dyplom.

Na koniec uroczystości - niespodzianka! Klasy II-III pod kierunkiem wychowawców przygotowały krótką część artystyczną. Pierwszoklasiści otrzymali wspaniałe prezenty ufundowane przez uczniów naszej szkoły, rodziców klasy pierwszej oraz upominek od Pani Dyrektor.

Wszystkim naszym drogim Pierwszakom życzymy wysokich stopni i niezapomnianych szkolnych chwil, do których każdy z nas chciałby czasem powrócić.

Zobacz galerię zdjęć