„Dzień Babci i Dziadka” 2016

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 13 stycznia 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów klas 0-III.

W tym wyjątkowym dniu uczniowie chcąc wyrazić swoją wdzięczność, miłość i szacunek kochanym babciom i dziadkom wcielili się w rolę aktorów, tancerzy jak i piosenkarzy. Podczas programu zaprezentowali krótkie inscenizacje, przepięknie recytowali wiersze, tańczyli  oraz śpiewali wspaniałe piosenki. Występ bardzo się wszystkim podobał, dzieci otrzymały gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnucząt. Na zakończenie wszyscy goście otrzymali od wnucząt samodzielnie wykonane upominki.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu

i wspólnej zabawy. Było nam bardzo miło, że Dziadkowie i Babcie tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością.