Bal karnawałowy 2016

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 4 lutego w naszej szkole odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców, w którym uczestniczyli uczniowie klas „0”-VI. W tym dniu aula szkolna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami i serpentynami.

Uczniowie licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Twarze niektórych uczniów ukryte były pod maskami, które sprawiły, ze byli oni nie do poznania! Przy dźwiękach muzyki „na żywo”, wszyscy bawili się doskonale. Podczas imprezy na dzieci czekało wiele atrakcyjnych konkursów z nagrodami, m.in. wybór króla oraz królowej balu. Wspólna zabawa dostarczyła im wiele radości.

Zabawa karnawałowa była niezwykle udana i zostanie na długo w naszej pamięci. Przypominać będą o tym pamiątkowe zdjęcia. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.