Gminny Konkurs J. Angielskiego/J. Niemieckiego ph,,JĘZYKI OBCE- PRZYSZŁOŚĆ NA LATA"

Dnia 28 kwietnia 2016 r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO/JĘZYKA NIEMIECKIEGO , której w tym roku przyświecało hasło: ,,JĘZYKI OBCE - PRZYSZŁOŚĆ NA LATA”. Konkurs ten miał na celu przede wszystkim podkreślenie nauczania i uczenia się różnych języków oraz motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego i języka niemieckiego.

Tego dnia uczestnicy konkursu rozwiązywali test leksykalno - gramatyczny oraz recytowali wiersze. Wszyscy uczniowie wspaniale zaprezentowali się w wybranych przez siebie wierszach a o wygranej decydowała ilość punktów z testu pisemnego. Ten dzień uświetniła klasa II, która zaprezentowała piosenki w języku angielskim i w języku niemieckim, przygotowana przez p. P. Jedyńską i p. D. Kubiaczyk.

Organizatorami gminnego konkursu językowego były p. D. Kubiaczyk i p. H. Zdzienicka a sponsorem bardzo atrakcyjnych nagród dla dzieci biorących udział na obu poziomach konkursu była Szkoła Języków Obcych ,,Greenwich" we Włocławku, którą reprezentowała zaproszona na uroczystość Pani Anna Hawrasz-Modrzejewska - Prezes Zarządu.

Szkoła Językowa ufundowała za:

I miejsce - roczny kurs j. angielskiego/j. niemieckiego,

II miejsce - półroczny  kurs j. angielskiego/j. niemieckiego,

III miejsce - trzymiesięczny kurs j. angielskiego/j. niemieckiego.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Maciej Bawolski – ZSP w Nasiegniewie