Konkurs „Czyste wody zdrowe ryby”

Dnia 13 maja 2016r. w Browarze B odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego  Konkursu Plastycznego „Czyste wody zdrowe ryby” organizowanego przez Polski Związek Wędkarski we Włocławku.

Współpraca włocławskich policjantów oraz Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 126 „Policja" ma wiele oblicz. Jednym z nich było wspólne zorganizowanie konkursu plastycznego „Czyste wody- zdrowe ryby".  Skierowany on był do dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego głównym założeniem było zwrócenie uwagi na ochronę przyrody, bezpieczne spędzanie czasu wolnego nad wodą.

Uczennica naszej szkoły-  Maja Filipiak z kl. I,  jako jedyna sześciolatka otrzymała wyróżnienie spośród 500 prac plastycznych, które zostały nadesłane do Koła.

Maja otrzymała atrakcyjny upominek oraz policyjnego Polfinka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!