Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16

Dn. 24 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/16 z udziałem nauczycieli, uczniów i rodziców. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Marzena Baranowicz, która przypomniała najważniejsze wydarzenia i sukcesy bieżącego roku szkolnego oraz podziękowała za całoroczną pracę.

Pani dyrektor pogratulowała szkole również osiągnięć i życzyła miłego, bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawcy p. Barbary Bałuty zaprezentowali absolwenci szkoły. W dalszej części najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody a rodzice listy gratulacyjne. Po oficjalnej akademii  odbyły się w klasach spotkania uczniów z wychowawcami.