NIEZAPOMNIANA” ZIELONA NOC”

W nocy z 24 na 25 listopada uczniowie klas III – VI wyposażeni w materace i śpiwory wzięli udział w „zielonej nocy”, na którą przygotowano wiele atrakcji.

Od samego początku towarzyszyły wszystkim wielkie emocje. Na każdym kroku nie brakowało dobrego humoru. Po wysiłkach sportowych około północy dzieci uczestniczyły w projekcji filmów i powoli główka przy główce zaczęły zasypiać w gronie rówieśników.

Dużo radości sprawiały wszystkim wspólne posiłki ( kolacja i śniadanie) oraz kulinarne niespodzianki przygotowane przez rodziców specjalnie na ten wieczór.

Atmosfera zabawy, akceptacji i życzliwości, która przez cały czas towarzyszyła imprezie ukazała dzieciom nowe spojrzenie na szkołę, która nie musi się wcale kojarzyć tylko z nauką i stresem.

Lekko zmęczeni i niedospani ale w dobrych nastrojach i z lekkim żalem, że to już koniec udaliśmy się do domów.

Atrakcje „ zielonej nocy” :

- podchody;

- wróżby andrzejkowe;

- świetlicowy Escape Room;

- rozgrywki sportowe;

- noc filmów;

DZIĘKUJEMY POMYSŁODAWCOM, ORGANIZATOROM I OPIEKUNOM.