Konkursy świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ogłoszone zostały konkursy : konkurs na świąteczną dekoracje klasy (konkurs międzyklasowy) oraz konkurs indywidualny na wykonanie figurki Mikołaja. Organizatorem konkursów był Samorząd Uczniowski. Podsumowanie obu konkursów nastąpiło podczas apelu świątecznego w dn. 16.12.2016r.

W obu konkursach brali udział uczniowie klas I - VI.  Dekoracje jak również prace konkursowe oceniane były przez jury w dwóch kategoriach klas I -III, IV - VI

I. KONKURS: ŚWIĄTECZNA DEKORACJA KLASY

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było udekorowanie klasy ozdobami świątecznymi.Do wykonania ozdób można używać dowolnych materiałów. Dekoracje były oceniane przez jury w kategoriach:

• pomysłowość,
  • pracochłonność,
  • estetyka wykonania.

Konkurs rozstrzygnięty został przez jury w dwóch kategoriach w następujący sposób:

I miejsce: kl. "0", kl. I ,    /    kl. IV

II miejsce kl. II, kl. III,     /     kl .VI

III. miejsce    ---------         /   kl. V

II. KONKURS: " FIGURKA MIKOŁAJA"

Uczniowie biorący udział w konkursie mieli za zadanie wykonanie samodzielnie figurki Mikołaja z dowolnego materiału . wielkość postaci była dowolna. Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach kl. I - III, kl. IV - VI