Charytatywny turniej siatkówki

W dniu 5 stycznia 2017 roku Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Fabiankach zorganizowała Turniej siatkówki skierowany do pracowników jednostek organizacyjnych Gminy Fabianki (szkół, urzędu itp.) Swoje reprezentacje wystawiły wszystkie szkoły oraz Urząd Gminy Fabianki. Imprezę zaszczycili swą obecnością: Wójt Gminy Fabianki - Pan Zbigniew Słomski, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Adam Rejmak, Radni Gminy Fabianki oraz Dyrektorzy Szkół. Nie brakowało również kibiców.

Impreza miała charakter charytatywny. Wolontariusze zbierali datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udział w turnieju był połączeniem pasji gry w siatkówkę z możliwością niesienia pomocy w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mecze odbywały się w dwóch grupach w systemie każdy z każdym. Zwycięzcy z poszczególnych grup rozegrali mecz finałowy. Szczęśliwym zwycięzcą turnieju, a jednocześnie zdobywcą „serca WOŚP” została drużyna ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Fabiankach.

Impreza okazała się bardzo przyjemnym spotkaniem. Liczyły się nie tylko rywalizacja  i gra fair play, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Wszystkim gościom i uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

opr. Danuta Raszkiewicz