Podsumowanie VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na kartkę lub ozdobę choinkową „Gwiazdka 2016”

Na konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 14 we Włocławku nadesłano prace z wielu szkół i przedszkoli włocławskich oraz  okolic. Wpłynęło blisko 470 kart świątecznych i 510 ozdób choinkowych, również prace dzieci za Szkoły Podstawowej w Fabiankach. Ozdoby i kartki wykonane były różnymi technikami.

Jury zwracało uwagę na:

- samodzielną pracę dzieci,

- minimalne wykorzystanie gotowych elementów,

- zgodność z tematem i regulaminem konkursu.

W kategorii - Ozdoba świąteczna (klasy I) –zdobywcą I miejsca został uczeń  naszej szkoły -  Marcel Koralewski (opiekun - p. Danuta Raszkiewicz).

W kategorii - Ozdoba świąteczna (klasy III) – II miejsce zajęła uczennica Julia Niemczyk (opiekun - p. Paulina Jedyńska)

Gratulujemy laureatom zajęcia czołowych miejsc wśród bardzo licznej grupy uczestników konkursu, a także pomysłowości i wysokiego poziomu artystycznego prac.

Życzymy dalszych sukcesów!