Bal karnawałowy 2017

Bal karnawałowy to niezwykłe wydarzenie dla wszystkich dzieci, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 16 lutego 2017 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Tego dnia można było spotkać w auli szkolnej kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, m.in. za: wróżki, królewny, wojowników, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich z nich.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach tanecznych. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Podczas przerw w tanecznej zabawie przeprowadzono konkursy z nagrodami. Wielką radość sprawiły uczniom paczki pełne słodyczy, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz wspólną zabawę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!