Apel Wielkanocny

12 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, będący jednocześnie podsumowaniem projektu – „Przepisy na śniadanie wielkanocne”.

Cała społeczność szkolna z uwagą wysłuchała  przygotowanego przez uczniów klasy VI przedstawienia. Uczniowie pod kierunkiem p. M. Bejger-Olszewskiej oraz p. M. Stawisińskiej przybliżyli wszystkim piękne polskie tradycje oraz symbolikę wielkanocną, a także przypomnieli nam, dlaczego jest to najważniejsze święto w roku. Dzieci z klas I-II zaprezentowały piosenki o tematyce wielkanocnej. Dzięki nim poczuliśmy już uroczystą i rodzinną atmosferę.

Na zakończenie, po złożeniu świątecznych życzeń, zostały wręczone uczniom dyplomy i nagrody za udział w szkolnym konkursie na najładniejsze „Jajko wielkanocne”. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Książka z przepisami w językach obcych została zapisana w Formacie PDF, kliknij, aby ją pobrać