„CZYSTE WODY-ZDROWE RYBY”- PODSUMOWANIE KONKURSU

Konkurs plastyczny „Czyste wody-zdrowe ryby” zakończony. W konkursie wzięło udział kilkaset prac wykonanych przez dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jury miało nie lada problem, aby wybrać najfajniejsze!!!

Współpraca włocławskich policjantów oraz Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 126 „Policja” ma wiele oblicz. Jednym z nich było wspólne zorganizowanie konkursu plastycznego „Czyste wody- zdrowe ryby”. Skierowany on był do dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego głównym założeniem było zwrócenie uwagi na ochronę przyrody oraz bezpieczne spędzanie czasu wolnego nad wodą.

Efektem wielkiego zaangażowania i pracy najmłodszych było nadesłanie do Koła ponad 510 prac plastycznych o tematyce ekologicznej. Spośród nich jury wyróżniło  30 rysunków, które ich zdaniem najtrafniej odzwierciedlały tematykę ochrony przyrody, poszanowania środowiska naturalnego oraz bezpiecznego wypoczynku.

W  czwartek 18.05.17 w Centrum Kultury Browar B odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród. Czworo uczniów z naszej szkoły otrzymało upragnione wyróżnienia, atrakcyjne upominki oraz policyjnego Polfinka.

Poznajcie naszych laureatów:

- Filip Krzemiński kl. II

- Tymoteusz Lewandowski kl. II

- Aleksandra Politowska kl. III

- Alan Wojciechowski kl. III

Zwycięzcom gratulujemy oraz gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach programu.