Słodki, sportowy, a przede wszystkim wesoły Dzień Dziecka

Tak można powiedzieć o dniu 1 czerwca w naszej szkole - to zwykły dzień pracy, jednak jakże inny od pozostałych. Nikt nie przyniósł tego dnia książek i zeszytów, ale uśmiech na twarzy i ochotę na wspólna zabawę. Wszyscy uczniowie rozpoczęli ten dzień od konkursu plastycznego na boisku betonowym. Dalsza część dnia  upłynęła na zabawach sportowych zorganizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego p. Przemysława Strzeleckiego pod opieką wychowawców. Ostatnią konkurencją było klasowe przeciąganie liny. Tego dnia odbył się też mecz piłki nożnej dla chłopców a dziewczynki grały w zbijaka z nauczycielkami. Na koniec dnia uczniowie stwierdzili, że Dzień Dziecka powinien być co najmniej raz w miesiącu, a nie raz w roku.

Wszystkiego dobrego, Drogie Dzieci!