Gminny Konkurs Recytatorski kl. I-III

W dniu 10.04.2018r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas I-III pod hasłem „CZARODZIEJ SŁOWA – JULIAN TUWIM”. W konkursie uczestniczyło 12 uczniów z czterech szkół Gminy Fabianki. Każda ze szkół reprezentowana była przez 3 uczniów. W tym roku na konkursie zagościły wiersze – Juliana Tuwima – towarzysza dzieciństwa wielu pokoleń, które z równym zachwytem i radością słuchały lub czytały jego wiersze.

Komisja konkursowa  w składzie:

• Przewodnicząca Komisji - instruktor teatralny Teatru Impresaryjnego we Włocławku p. Katarzyna Michalska
  • Członek Komisji - Dyrektor Szkoły p.  Marzena Baranowicz
  • Członek Komisji - nauczyciel polonista p. Katarzyna Sławińska

przedstawiła następujące wyniki konkursu:

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce - Zieliński Wojciech, uczeń - SP Nasiegniewo.

Wyróżnienie - Grzegorzewski Aleksander, uczeń - SP Fabianki

W kategorii klas drugich:

I miejsceKwiatkowska Hanna , uczennica - SP Fabianki

WyróżnienieSuska Klaudia, uczennica - SP Cyprianka

W kategorii klas trzecich:

I miejsceJóźwiak Antoni, uczeń - SP Szpetal Górny

WyróżnienieKonczalski Szymon, uczeń - SP Fabianki

Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom!

Wyrazy uznania oraz  gorące podziękowania za współpracę oraz zaangażowanie kierujemy pod adresem wszystkich rodziców oraz nauczycieli.

Organizatorzy  konkursu – p. Danuta Raszkiewicz, p. Magdalena Stawisińska