Konkurs Matematyczny klas II-III

27 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny pod hasłem „Mistrz Matematyki”. Wzięli w nim udział uczniowie klas II-III. Uczestnicy konkursu nie mieli łatwego zadania. W ciągu 45 minut musieli zmierzyć się z zadaniami matematycznymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą i odwagą w zmaganiu się z trudnymi matematycznymi zadaniami. Dzieci rozwiązywały zadania sprawdzające logiczne myślenie oraz zdolność czytania ze zrozumieniem zadań tekstowych.

 

I miejsce - w kategorii klas II i tytuł MISTRZA MATEMATYKI zdobyła Mayka Kruszewska

II miejsce – w kategorii klas II i tytuł WICEMISTRZA MATEMATYKI zdobył Bartosz Pałucki

I miejsce - w kategorii klas III i tytuł MISTRZA MATEMATYKI zdobyła Maja Tyszkiewicz

II miejsce  - w kategorii klas III i tytuł WICEMISTRZA MATEMATYKI zdobył Michał Białkowski


Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu: p. Danuta Raszkiewicz, p. Magdalena Stawisińska