Apel profilaktyczny o zdrowym odżywianiu

 

Dla każdego człowieka najważniejszą wartością  jest zdrowie, dlatego też w naszej szkole odbył się w dniu 11.05.18  apel profilaktyczny o zdrowym odżywianiu, który miał na celu popularyzację oraz promocję wśród uczniów zdrowych nawyków, takich jak prawidłowa dieta i aktywność fizyczna. Jest wysoce prawdopodobne, że pozwolą one uniknąć problemów  ze zdrowiem w przyszłości.

W apelu uczestniczyli uczniowie klas 0-VII. Uczniowie klasy IV przedstawili bajkę pt. ,,Mądre rady Baby Jagi”, gdzie zaprezentowali zagadnienia dotyczące zdrowego odżywiania oraz higieny jamy ustnej. Zabawne odegranie ról zaciekawiło uczniów klas młodszych. Przedstawienie urozmaiciły piosenki w wykonaniu uczniów klasy III i IV.

Należy pamiętać, że prowadząc zdrowy styl życia, szczególnie od najmłodszych lat, możemy ograniczyć wystąpienie wielu chorób.

 

Zobacz galerię zdjęć