„Czyste wody- zdrowe ryby”- podsumowanie konkursu

Współpraca włocławskich policjantów oraz Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 126 „Policja” ma wiele oblicz. Jednym z nich było wspólne zorganizowanie kolejnej edycji konkursu plastycznego „Czyste wody- zdrowe ryby” skierowanego do dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Przez cały czas trwania konkursu policjanci z Ogniwa Prewencji na Wodach spotykali się z uczniami i oprócz głównego tematu związanego z ochroną środowiska mundurowi rozmawiali też o bezpiecznym spędzaniu czasu nad wodą. Efektem tych spotkań, zaangażowania i pracy uczestników były nadesłane na konkurs prace plastyczne o omawianej tematyce. Spośród ponad 612 prac jury wyłoniło 31, które ich zdaniem najtrafniej odzwierciedlały kwestie ochrony przyrody i bezpiecznego wypoczynku.

16.05.2018 w Centrum Kultury Browar B odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Przedstawiciele Polskiego Związku Wędkarskiego i policjanci wręczyli wyróżnionym atrakcyjne nagrody.

Dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało upragnione wyróżnienia.

Poznajcie naszych laureatów:

- Aleksander Grzegorzewski kl. I

- Maja Tyszkiewicz kl. III

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z rozdania nagród oraz wywiadu z naszą laureatką https://www.youtube.com/watch?v=CPEbCPyNaEk

Zwycięzcom gratulujemy oraz gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach programu.

Wychowawcy: Paulina Jedyńska, Magdalena Stawisińska