Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

 

„Słodkości dla mamy i taty” to program artystyczny który z ogromnym zaangażowaniem przygotowały i zaprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego z okazji święta mamy i zbliżającego się święta taty. Dzieci wystąpiły w roli „małych kucharzy”, którzy raczyli rodziców słodkimi słowami. Były piosenki, wierszyki oraz instrumentacja utworów  z użyciem naczyń kuchennych. Na koniec dzieci zatańczyły słodki taniec „Czekolada”. Na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i  dumę ze swoich pociech. Mamusie i tatusiowie zostali obdarowani upominkami, a na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Uroczystość była świetną okazją do integracji i wspólnego świętowania. Dała rodzicom i dzieciom wiele radości i wzruszających momentów.

 

Zobacz galerię zdjęć