Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 

 

 

22 czerwca 2018 roku odbyła się w naszej szkole niezwykła uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 połączona z pożegnaniem nauczycielek odchodzących na emeryturę.

Przygotowany specjalnie na tę uroczystość montaż słowno – muzyczny pod kierunkiem p. Darii Kubiaczyk, p. Sławomira Bieguna oraz p. Przemysława Strzeleckiego miał nastrojowy i wzruszający charakter. Najbardziej ujmujące za serce było pożegnanie pań nauczycielek przygotowane przez uczniów naszej szkoły, którzy przez wiele lat kształtowali swoje charaktery pod skrzydłami p. Barbary Bałuty oraz p. Katarzyny Sławińskiej. Uczniowie recytowali liczne wiersze i śpiewali najpiękniejsze piosenki z repertuaru Marka Grechuty. Wszyscy obejrzeli prezentację pt. „Wspomnień czar” przypominającą najważniejsze momenty z kariery szkolnej odchodzących nauczycieli. Wzruszającym momentem było pożegnanie naszych koleżanek ze strony Dyrektor Szkoły – p. Marzeny Baranowicz, Wójta Gminy Fabianki – p. Zbigniewa Słomskiego oraz przedstawicielki Rady Rodziców p. Eluszkiewicz.

Niech czas ocali od zapomnienia wspólnie spędzone chwile i przedeptane ścieżki, wspólne radości, a czasem i smutki. Dziękujemy za każde dobro, uśmiech i życzliwość. A ponieważ szczęście jest wszędzie tam, gdzie je człowiek widzi, życzymy Wam koleżanki, by każdy nowy dzień przyniósł radość i szczęście. Życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia, czasu na realizację własnych pasji i marzeń, a także prosimy o zachowanie nas w sercu i pamięci.

Zakończenie roku szkolnego, to czas podsumowań, podziękowań oraz pożegnań. Jak, co roku w naszej szkole zostali nagrodzeni ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen w szkole uhonorowano świadectwem z czerwonym paskiem oraz pucharem, natomiast uczennica z najwyższą średnią została nagrodzona ,,Pucharem Dyrektora Szkoły". W tym roku szkolnym taki puchar otrzymała Natalia Bigoszewska - uczennica kl. IV. Znaczącym momentem uroczystości było wręczenie podziękowań rodzicom, którzy szczególnie angażowali się w życie naszej szkoły. Sportowcy za szczególne osiągnięcia, otrzymali zasłużone nagrody.

Tak wiec kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie… Było… I możemy tylko we wspomnieniach wracać do minionych miesięcy.

„Ale to już było i nie wróci więcej….” – rozpoczęły się wakacje!

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zobacz galerię zdjęć