Dzieci z młodszej grupy przedszkolnej z wizytą w Muzeum Etnograficznym we Włocławku

Dzieci z oddziału przedszkolnego w dniu 6 listopada obejrzały wystawę  pt. „Fotografie od szewca. Roberta Pokory świat na szklanych negatywach”.

Oferta skierowana  do grup przedszkolnych zaciekawiła naszych najmłodszych. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się zdjęciom przedstawiającym życie na wsi  z „dawnych czasów”. Następnie podczas warsztatów poznały technikę samodzielnego, manualnego wykonywania albumu do zdjęć techniką scrapbooking. Wszyscy byli bardzo kreatywni i chętnie łączyli różne materiały plastyczne na okładkach swoich  albumów. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele ciekawych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.