Warsztaty mikołajowe

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, dnia 6 grudnia 2018r. odbyły się w naszej szkole mikołajkowe warsztaty artystyczne, w których wzięli udział uczniowie oraz ich rodzice. Podczas warsztatów można było poczuć już klimat nadchodzących świąt. Zajęcia cieszyły się ogromną popularnością. Zarówno dzieci, jak i dorośli wykonywali przepiękne świece żelowe, kolorowe figurki gipsowe oraz dekoracje świąteczne z papieru pod kierunkiem jednej z mam - p. Magdaleny Krzemińskiej.  Prace wykonywane były różnymi technikami, przyozdabiane na różne sposoby według indywidualnych gustów uczestników warsztatów.

Serdecznie dziękujemy rodzinom za liczny i aktywny udział w warsztatach.

Organizatorzy:  M. Dzioba, K. Moraczewska, D. Raszkiewicz, M. Stawisińska