PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Gwiazdka 2018

Nagroda specjalna dla Marcela Koralewskiego

i wyróżnienie dla Mai Franczyk

Dnia 9 stycznia 2018 roku w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 14 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO WE WŁOCŁAWKU odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na kartkę i/lub ozdobę choinkową - „Gwiazdka 2018”, skierowanego do uczniów klas 0 – III. Wpłynęło blisko 430 kart świątecznych i 480 ozdób choinkowych z ponad dwudziestu placówek. Prace zostały nagrodzone w czterech kategoriach wiekowych.

Uczniowie klas I-III od wielu lat reprezentują naszą szkołę w tymże konkursie. W tym roku wśród zdobywców nagród znaleźli się: Maja Franczyk – uczennica klasy II i Marcel Koralewski – uczeń klasy III .

Marcel Koralewski zdobył nagrodę specjalną za przepiękną szopkę świąteczną z własnoręcznie wykonanymi figurkami z masy solnej, a Maja Franczyk zdobyła wyróżnienie za pomysłową choinkę ekologiczną. Z przyjemnością informujemy, iż Marcel Koralewski jest laureatem tegoż konkursu już trzeci rok z rzędu.

Dzieciom i rodzicom serdecznie gratulujemy, życzymy kreatywności w tworzeniu kolejnych prac

oraz dalszych sukcesów.

Więcej informacji i galeria zdjęć na stronie internetowej https://sp14wloclawek.weebly.com/ w zakładce KONKURSY.