Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

 

Graliśmy, gramy i będziemy grać z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Przyjaciele Szkoły Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach nie zawiedli i tym razem! Wspaniałe, gorące serca, niegasnący entuzjazm i umiejętność wspólnej zabawy połączyły wszystkich uczestników kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pan Przemysław Strzelecki zorganizował III finał w piłce siatkowej! W szczytnym celu rywalizowały ze sobą drużyny zaprzyjaźnionych szkół, urzędów i przedstawicieli straży pożarnej. Kolejny raz wygrała grupa ze szkoły w Nasiegniewie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za fantastyczną zabawę okraszoną dawką poczucia humoru i szczodrego serca.

Naszych gości witali uczniowie – wytrwali wolontariusze WOŚP. Przyjmowali datki do puszek i rozdawali orkiestrowe serduszka, a towarzyszyła im życzliwość i hojność darczyńców. Na zawodników czekał także ciepły posiłek i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców naszych oddanych uczniów. Wszystkiego można było skosztować za symboliczny datek.

Finał poprzedziła wystawa i kiermasz prac, które wpłynęły do naszej szkoły w ramach Gminnego Konkursu pt. „Anioły są wśród nas”. Piękne anioły znalazły nowych właścicieli!

Emocji nie brakowało! Społeczność szkolna znów spisała się na medal. Nasi  wolontariusze zebrali w tym roku 3565, 87.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, organizatorom.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zobacz galerię zdjęć