Bal karnawałowy 2019

 Bal karnawałowy to niezwykłe wydarzenie dla wszystkich dzieci, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Dnia 8 lutego 2019 roku odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas 0-III oraz dyskoteka szkolna dla uczniów klas starszych.

Tego dnia można było spotkać w auli szkolnej kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, m.in. za: wróżki, królewny, wojowników, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich z nich. Bal poprowadzili animatorzy Bajecznego Świata, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach tanecznych. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Niezwykłą atrakcją były występy żywych maskotek: Myszki Minnie, Myszki Miki, Minionka oraz Maszki z bajki „Masza i Niedźwiedź”. Podczas przerw w tanecznej zabawie przeprowadzano niecodzienne zabawy ruchowe.

Wielką radość sprawiły uczniom paczki pełne słodyczy, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz wspólną zabawę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Zobacz galerię zdjęć