Poznajemy zawody - praca ogrodnika

 

W czwartek 09 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych dzięki uprzejmości jednej z mam Pani Agaty Politowicz miały przyjemność poznać kolejny ciekawy zawód jakim jest praca ogrodnika.

Pani Agata do naszej szkoły przybyła z narzędziami i urządzeniami niezbędnymi do wykonywania swojej pracy. W bardzo ciekawy sposób zaprezentowała najmłodszym wszystkie z nich, choć niektóre były bardzo zagadkowe. Dzięki temu spotkaniu dzieci poznały nazwy narzędzi, dowiedziały się jak się ich używa, i do czego mogą służyć w ogrodzie. Nasz gość przywiózł dzieciom niespodziankę – ozdobne drzewko  - na pamiątkę tego spotkania, które wspólnie posadziliśmy przy budynku szkoły. Wręczyła też kolorowanki z narzędziami ogrodniczymi.

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Politowicz za poświęcony czas i miłe spotkanie.

Zobacz galerię zdjęć