HANNA KWIATKOWSKA I BARTOSZ PAŁUCKI – LAUREATAMI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”

Dnia 14 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej w Nasiegniewie odbyła się XVI edycja Międzyszkolnego Konkurs Ortograficznego „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas trzecich ze szkół podstawowych z terenu gminy Fabianki. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów. Konkurs przebiegał w trzech etapach: pisanie z pamięci, uzasadnianie reguł pisowni oraz pisanie ze słuchu. Po sprawdzeniu prac konkursowych Jury wyłoniło zdobywców I, II i III miejsca oraz wyróżnienie.

REPREZENTANCI NASZEJ SZKOŁY, UCZNIOWIE III KLASY ZAJĘLI CZOŁOWE MIEJSCA :

HANNA KWIATKOWSKA – ZDOBYŁA I MIEJSCE, a BARTOSZ PAŁUCKI - II MIEJSCE !

 

Gratuluję uczniom oraz ich rodzicom i życzę dalszych sukcesów!

Zachęcam do kontynuowania przygody z ortografią.

Wychowawca: Danuta Raszkiewicz

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć