Wycieczka do Torunia

Dnia 5 czerwca 2019 roku uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Torunia. Celem wyjazdu był Niewidzialny Dom, Baj Pomorski oraz spacer po starym mieście.
Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w Niewidzialnym Domu. Miejsce to ma na celu uświadomić zwiedzającym, jak trudne jest życie osób niewidomych. To doświadczenie wyzwoliło w nas wszystkich empatię dla osób niepełnosprawnych. Gdy wyszliśmy, oślepiło nas światło, gdyż w pomieszczeniach muzeum było zupełnie ciemno. Następnie przyszła kolej na spektakl pt.,,Brzydkie kaczątko” w teatrze - Baj Pomorski. Kolejnym punktem programu był posiłek i chwila odpoczynku w McDonald’s. Pod koniec zwiedzania zakupiliśmy pamiątki i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Zapraszamy do galerii.

Program wycieczki był bardzo interesujący i dostarczył uczestnikom wielu wrażeń.