Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł długo oczekiwany moment dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach.

We wtorek – 18 czerwca – ósmoklasiści i gimnazjaliści pożegnali się z nami już na zawsze! Opuścili mury naszej szkoły i rozpoczęli kolejny, ważny etap w ich życiu. Z dumnie podniesionymi głowami wyruszyli w nową podróż. Życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki.

W środę - 19 czerwca – dzieci z oddziału przedszkolnego i pozostali uczniowie  oficjalnie zakończyli rok szkolny 2018/2019. Był to czas pełen wyzwań, nowych doświadczeń oraz pracy, której owoce można było zobaczyć na świadectwach.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku. Spotykamy się za dwa miesiące!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć