Andrzejki wśród najmłodszych

Andrzejki to czas wróżb i przepowiedni, których oczywiście nie mogło zabraknąć w naszej szkole. W dniu 29 listopada 2019 roku było inaczej niż zwykle, gdyż już od rana dało się odczuć tajemniczą atmosferę. Do klas zawitały tajemnicze postaci. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III  przebrane za wróżki, wróżbitów, cyganki uczestniczyły w andrzejkowych zabawach.

W tym wyjątkowym dniu, każdy uczestnik zabawy, mógł poznać swoją przyszłość. Dzięki wróżbom wszyscy chętni mogli uchylić rąbka tajemnicy swojej przyszłości w różnych interesujących ich dziedzinach życia jak: uczucia, finanse, osiągnięcia szkolne lub zawodowe. Kolejnym i najbardziej wyczekiwanym punktem programu były zabawy taneczne przy muzyce. Andrzejkowe hulanki i swawole żal było kończyć. Po kilku godzinach wspólnych zabaw i szaleństw uczniowie wrócili do domów w wyśmienitych humorach. To był radosny i tajemniczy dzień.