Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla klas 1-3 „Mój order uśmiechu”

Celem konkursu było zaprezentowanie dziecięcej wizji orderu uśmiechu, rozbudzanie wyobraźni,  zainteresowań, kształtowanie umiejętności plastycznych oraz popularyzację dziecięcej twórczości.

Do organizatora konkursu do 20 listopada wpłynęło wiele ciekawych prac plastycznych. Uczniowie wykazali się kreatywnością, starannością i znajomością różnych technik plastycznych, dlatego komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie.

Uczestnikom „Order uśmiechu” kojarzy się ze słońcem więc wszystkie
z nich prezentują słoneczka w najróżniejszym wydaniu. Zapraszam do ich obejrzenia w galerii pokonkursowej - kliknij, aby pobrać.

Prace nagrodzone w konkursie:

I miejsce – Julia Gorczyńska, uczennica klasy 1

II miejsce – Lena Krzemińska, uczennica klasy 3

III miejsce  - Aleksandra Tumińska, uczennica klasy 1

Wyróżnienia:

Zuzanna Jastrzębska, uczennica klasy 1

Karolina Politowska, uczennica klasy 1

Oliwier Baliczak, uczeń klas 1

Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym.

Dziękuję wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a rodzicom za nadesłanie prac.

Organizator konkursu: Karina Moraczewska