Świąteczne warsztaty plastyczne
Radosna atmosfera panowała w grupach, w których odbyły się w tym tygodniu „Kreatywne świąteczne warsztaty plastyczne”.  Wszystko, dzięki najmłodszym wychowankom oddziałów przedszkolnych. Dzieci, niczym elfy Świętego Mikołaja przy dźwiękach kolęd pracowicie wykonywały najróżniejsze ozdoby świąteczne, aby podarować je swoim najbliższym. Pod okiem wychowawców wykonały pachnące świece żelowe, ozdabiały i dekorowały je sztucznym śniegiem, wstążkami, choinkami i kryształkami. Zaprojektowały karty świąteczne, przewlekały wstążeczki, naklejały cekinowe dekoracje, wykonały też „Patyczkowe Mikołaje” i świąteczne ozdoby na choinkę. Wszyscy wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Niektórymi swoimi pracami dzieci udekorowały szkolne korytarze, aby naszej szkole zagościła „magia świąt Bożego Narodzenia”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, aby odwiedzający naszą stronę internetową goście także poczuli tą „magię”.


Organizatorzy: Karina Moraczewska, Monika Dzioba