Bal karnawałowy

„W karnawale, w karnawale, nie siedzimy w domu wcale…” – w dniu 01.02.21 w oddziałach przedszkolnych oraz 11.02.21 w klasach I-III odbyły się Klasowe Bale Przebierańców. Z ogromną niecierpliwością wszyscy czekali na ten dzień.
W kolorowo przystrojonych salach były tańce, hulanki, swawole. Nie zabrakło oczywiście balonów i serpentyn. Było bajkowo i kolorowo. Dzieci przebrane za ulubione postacie z bajek i superbohaterów bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach porywającej muzyki. W salach panowała wspaniała atmosfera. W przerwie pomiędzy tańcami na uczestników czekał pyszny poczęstunek. Nie mogło zabraknąć także konkursów tanecznych z nagrodami oraz pamiątkowych dyplomów.  Bal okazał się doskonałą okazją do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Zabawy i konkurencje przy muzyce przyniosły dzieciom wiele radości.


Był to jeden z tych wyjątkowych, ulubionych dni szkolnych, który na długo pozostanie
zarówno na zdjęciach jak i we wspomnieniach dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji balu.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Organizatorzy:  Wychowawcy klas 0-III