„POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”

1. Cele konkursu:

- kształtowanie postawy patriotyzmu wśród uczniów;

- poszanowanie polskich symboli narodowych;

- poszerzenie wiedzy dotyczącej symboli narodowych;

- rozwijanie wyobraźni oraz sprawności plastycznych.

2. Regulamin konkursu:

I. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach.

II. Forma i technika wykonania symbolu narodowego jest dowolna (rysunek, wyklejanka, kolaż itd.)

III. Prace należy przesyłać za pomocą poczty e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub składać bezpośrednio u organizatorów konkursu do dnia 7 maja 2021r.

IV. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy I-III oraz klasy IV-VIII.

3. Kryteria oceny: zgodność z tematyką konkursu, estetyka wykonania, samodzielność pracy, kreatywność.

Organizatorzy: