Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł długo oczekiwany moment dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach.

W piątek - 25 czerwca – dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I – VIII oficjalnie zakończyli rok szkolny 2020/2021. Był to czas pełen wyzwań, nowych doświadczeń oraz pracy, której owoce można było zobaczyć na świadectwach.

W tym dniu trzecioklasiści żegnali się z wychowawczynią i ze swoimi młodszymi kolegami rozpoczynając nowy etap edukacji. Zaś ósmoklasiści pożegnali się z nami już na zawsze! Opuścili mury naszej szkoły i rozpoczęli kolejny, ważny etap w ich życiu.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy bezpiecznego i wspaniałego wypoczynku.

A tym, którzy ukończyli naukę w naszej szkole sukcesów w dalszej edukacji.

Zapraszamy do galerii  zdjęć