Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Żegnamy lasy, łąki i pole.
Jutro, pojutrze będziemy w szkole.

Żegnamy góry, żegnamy morze.
Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.

Piękne jest lato, miłe, wesołe.
Lecz dziś z radością witamy szkołę.

Wakacje dobiegły końca… wypoczęci, opaleni wróciliśmy do szkoły…

W dniu 1 września 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022.

W nowym roku szkolnym powitali wszystkich: Dyrektor Szkoły- Pani Marzena Baranowicz, Wójt Gminy Fabianki- Pan Zbigniew Słomski oraz Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty- Pan Grzegorz Wojciechowski. Życzyli oni wszystkim uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy. Nauczycielom i wychowawcom – nowatorskich, kreatywnych działań oraz wielu sukcesów w pracy zawodowej. Rodzicom - owocnej współpracy ze szkołą, która warunkuje dobre efekty wychowawcze. Szczególnym momentem tego dnia było powitanie najmłodszych uczniów naszej szkoły oraz ich opiekunów.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny wszystkim upłynie przyjemnie i będzie pełen sukcesów!