Wycieczka do Multikina z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Multikina we Włocławku. Tam przeniosły się wraz z ekipą Psiego Patrolu do Miasta Przygód, gdzie dzielne pieski ruszyły do akcji, aby zaprowadzić porządek po chaosie, który wprowadził nowy burmistrz.

Film był świetną rozrywką dla naszych małych widzów. Dzieci były zaskoczone nową bohaterką u boku ekipy ratunkowej, która wzbudziła wielką sympatię. Udało się również zawrzeć w całej tej opowieści mądry i niebanalny morał, że nie można się poddawać, być odważnym i pomocnym dla innych.

Wszystkie dzieci bawiły się wyśmienicie w dniu swojego święta, a po powrocie do szkoły otrzymały drobne upominki.

Organizatorzy: Monika Dzioba, Karina Moraczewska