Wycieczka

Trzeciego grudnia 2021 r. uczniowie klasy VII wybrali się na wycieczkę do zakładu światowej klasy producenta zakrywek do opakowań szklanych. Dzięki uprzejmości p. Krzysztofa Grządziela, prezesa Firmy 'Guala Closures DGS Poland S.A.' uczniowie mieli możliwość zobaczenia i w pewien sposób zetknięcia się z rzeczywistością. Odbyli oni bowiem praktykę obserwacji miejsca pracy w ramach realizowania działań, mających na celu wspieranie ich w zakresie doradztwa zawodowego, obowiązkowego na wszystkich etapach edukacji. Siódmoklasiści zostali profesjonalnie zapoznani i oprowadzeni po hali produkcyjnej przez doświadczonego behapowca p. Urszulę Śliwowską. Z niezwykłym pietyzmem dbała o bezpieczeństwo swoich młodych podopiecznych podczas omawiania kolejnych etapów produkcji oraz prezentowania najnowszych, bardzo wielu szybkich maszyn. Wszyscy byliśmy podekscytowani i zadowoleni z wycieczki za co raz jeszcze dziękujemy!

Organizator: Agnieszka Góralczyk