Podsumowanie zbierania makulatury

Od 21 września do 2 października 2015 r. została zorganizowana w naszej szkole zbiórka makulatury.

Wspólnym wysiłkiem, zebraliśmy 1.820,04 kg gazet, kartonów i innych papierowych produktów.

Najlepiej zbierające klasy to:

I   miejsce  -  KLASA 2 502,70 kg

II  miejsce  -  KLASA 1 435,94 kg

III  miejsce  -  KLASA 4 265,70 kg

Za każdy kilogram gazet i innych papierowych produktów otrzymaliśmy 25 groszy, za każdy kilogram kartonów 16 groszy, czyli w sumie zebraliśmy 455 ,00 zł.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na organizowanie imprez rozrywkowych i kulturalnych  dla uczniów szkoły.

Składamy ogromne podziękowania wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom za przekazaną każdą ilość makulatury, za tak wspaniałe zaangażowanie.

Wszystkim, którzy pomagali w przeprowadzeniu  zbiórki, dziękujemy za zaangażowanie, bezinteresowną pomoc, za świetną organizację i atmosferę przy zbiórce.

Kolejna zbiórka makulatury odbędzie się w marcu 2016 r.