Szanowni Rodzice! Drodzy uczniowie!

W dniu dzisiejszym przesłałam na pocztę każdej klasie następującą prośbę.

Bardzo prosimy o to, aby wszyscy uczniowie klas IV – VIII zarejestrowali się na platformie edupolis.pl
Login do @edupolis.pl wygląda następująco - podajemy imię i nazwisko (małe litery bez polskich znaków).
Przykładowy adres –  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Żeby zakończyć rejestrację potrzebny jest kod, który będzie nadawał Wam p. Biegun i z nim proszę kontaktować się.
Osoby, które już mają konto proszę, aby sprawdziły czy mogą wejść i ten fakt przekazały wychowawcom.
W załączniku na pocztę poszczególnych klas przesłałam ekrany, które pomogą Wam w rejestracji konta uczniowskiego.
Każdy uczeń do piątku ma obowiązek założenia konta na wskazanej platformie.

Rejestracja na Edupolis pomoże Wam w łatwiejszym komunikowaniu się z Waszymi nauczycielami
oraz w zdalnym prowadzeniu zajęć.

W tym celu musicie aktywować aplikację TEAMS.

Jak to zrobić?
W momencie, kiedy już się zalogujecie na Edupolis, klikacie na pomarańczowe kafelki w lewym górnym rogu, otwieracie niebieski kafelek o nazwie PODSYSTEM BIUROWY i tam odnajdujecie aplikację Teams, proszę się tam zarejestrować.

Bardzo proszę rodziców klasy IV i V o pomoc w założeniu kont swoim dzieciom.

Na dzień dzisiejszy nasza liczebność wygląda następująco:

Kl. IV - 0

Kl. V - 5

Kl. VI - 12 BRAWO!

KL. VII - 2

KL. VIII - 11 BRAWO!

Życzę powodzenia, oczekując na wszystkich uczniów na Edupolis.

W następnym komunikacie przekażę plan lekcji oraz harmonogram spotkań z nauczycielami na platformie.

Gorąco pozdrawiamy

Dyrektor i nauczyciele