Szanowni Państwo

Na podstawie decyzji Wójta Gminy informuję, że w dniach 6 maja -15 maja 2020 r. nie uruchamiamy działalności opiekuńczo – wychowawczej dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w szkole. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej uruchomienie pracy oddziałów przedszkolnych w szkołach  podstawowych nastąpi ewentualnie w późniejszym terminie.
O dalszych działaniach zostaną Państwo powiadomieni w najbliższym czasie, po bieżącej analizie rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Zarządzenie nr 04/2020 z dnia 04 maja 2020 r. Dyrektora Szkoły Podstawowej im. J. Pietrkiewicza w Fabiankach w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. J. Pietrkiewicza w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 - pobierz

Marzena Baranowicz