Zakończenie roku szkolnego


Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, ale mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie będzie wspominać minione miesiące.

W piątek - 26 czerwca – uczniowie  oficjalnie zakończyli rok szkolny 2019/2020. Był to czas pełen wyzwań, nowych doświadczeń oraz pracy, której owoce można było zobaczyć na świadectwach.

W tym dniu ósmoklasiści pożegnali się z nami już na zawsze! Opuścili mury naszej szkoły i rozpoczęli kolejny, ważny etap w ich życiu. Z dumnie podniesionymi głowami wyruszyli w nową podróż.
Życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki.


Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy.
Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a tym, którzy ukończyli naukę w naszej szkole,
sukcesów w dalszej edukacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć