Rekrutacja 2021/2022

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KRÓTKIEGO FILMIKU O NASZEJ SZKOLE - kliknij, aby pobrać

Postępowanie rekrutacyjne do klasy 1 i oddziałów przedszkolnych:

 1. Szanowni Rodzice 1 marca 2021 r. rusza nabór do klasy pierwszej i oddziałów przedszkolnych.
 2. Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły wypełniają stosowne zgłoszenie, które dostarczają  do szkoły.
 3. Uzupełnione i podpisane przez rodziców wnioski prosimy wrzucać do skrzynki pocztowej znajdującej się w budynku szkoły (wejście do szkoły od strony ulicy  – srebrna skrzynka z napisem KORESPONDENCJA I DOKUMENTY).
 4. Proszę pamiętać o obowiązujących terminach składania dokumentów od 1 marca 2021 r. do 19 marca  2021 r.
 5. W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego  –  54 251 68 74.
 6. Zgodnie z Zarządzeniem Nr 2/2021 Wójta Gminy Fabianki z dnia 4 stycznia 2021 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 dla oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych, weryfikacja wniosków o przyjęcie do klasy 1 oraz oddziałów przedszkolnych nastąpi w dniu 26.03.2021 r., a podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych  - 31.03.2021 r.
 7. Poniżej znajdują się druki zgłoszeń do pobrania:

  Deklaracja o kontynowaniu wychowania przedszkolnego - kliknij, aby pobrać
  Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego - kliknij, aby pobrać
  Wniosek o przyjęcie do kl. I - kliknij, aby pobrać