Mistrzostwa Gminy w Mini Koszykówce dziewcząt i chłopców 17.02.2016r.
Wpisany przez Administrator   

W dniu 17 lutego 2016r. w szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w Mini Koszykówce dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny rywalizowały o prawo gry w półfinale powiatu ze Szkołą Podstawową w Cypriance. Pierwszy mecz rozegrali chłopcy którzy mimo wyrównanego pojedynku przegrali różnicą 4 punków: 22 – 26. W kolejnym spotkaniu zmierzyły się drużyny dziewcząt które również przegrały swoje spotkanie 10 – 32.

Skład SP Fabianki – dziewczęta: Klaudia Kaźmierska, Natalia Stankiewicz, Nikola Rzepińska, Kaja Piwowarek, Karolina Chojnicka, Wiktoria Manowska, Alicja Kubacka, Julia Michalska, Izabella Rzepińska, Zuzanna Krzywiec, Katarzyna Reszczyńska.

Skład SP Fabianki - chłopcy: Piotr Sikorski, Kacper Wołowski, Michał Urbaczewski, Kacper Karbowski, Gracjan Wołowski, Eryk Rzepiński, Dominik Trzeciakowski, Michał Sieradzki, Jakub Skrzypiński, Aleksy Sieciński, Maciej Dudziński.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ