Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt – 26.10.2016r. Cyprianka
Wpisany przez Administrator   

W dniu 26 października 2016r. w Szkole Podstawowej w Cypriance odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły trzy szkoły: SP Cyprianka, SP Fabianki, SP Nasiegniewo.

Turniej wygrały dziewczęta z SP Cyprianki, które wygrały wszystkie spotkania. SP Fabianki zajęły drugie miejsce z jednym zwycięstwem i jedną porażką. Trzecie miejsce przypadło drużynie SP Nasiegniewo, które poniosły dwie porażki.

Wyniki turnieju:

SP Cyprianka – SP Fabianki            19 – 2

SP Fabianki – SP Nasiegniewo      6 – 4

SP Cyprianka – SP Nasiegniewo  18 – 3

Zespół dziewcząt SP Fabianki: Karolina Chojnicka, Oliwia Lipińska, Oliwia Skrzypińska, Alicja Kubacka, Katarzyna Reszczyńska, Wiktoria Manowska, Izabella Rzepińska, Magdalena Skibińska, Kaja Piwowarek, Zuzanna Sadlak, Julia Michalska.

Zobacz galerię zdjęć